


Neleman Rood Mix Wijnpakket
Over de wijn"Dit is het pakket voor de liefhebber van karaktervolle, rode wijnen. Met de intense Wolk Monastrell, de sappige Cabernet Sauvignon Bobal en de ultieme verleider Just Fucking Good Wine!" Derrick Neleman

2x Wolk Monastrell: Gemaakt van de allerbeste, streng geselecteerde druiven van onze oudste stokken. Zeer lage opbrengst maar zeer intens en zijdezacht van smaak.
2x Cabernet Bobal: Rode ‘Bordeaux blend’ van de cabernet sauvignon en bobal druif. Vol en rond met zachte tannine. 6-8 jaar te bewaren.
2x Just Fucking Good Wine Rood: Nieuw Frans eiken geeft deze stevige rode wijn tonen van zwarte bes, framboos, wat kruidigheid en een hint van cacao.
Mocht een biologische wijn uit dit pakket uit voorraad zijn dan zorgen wij voor een mooie vervanging!





















