Een prachtig wijncadeau als je het ons vraagt: vier topwijnen van Neleman in een vrolijke cadeaudoos. De Single Vineyard Macabeo en Cabernet Sauvignon hebben alles in zich waar Neleman voor staat, de Wolk Chardonnay Especial en Wolk Monastrell Especial doen verrassen met hun fijne spel van smaken en elegante zuren.
GRATIS BEZORGEN EN RETOURNEREN

1x Neleman Single Vineyard Cabernet-Bobal Organic
Een authentieke Spaanse Bobal geblend met de kruidige en fruitige Cabernet Sauvignon. Zo ontstaat als het ware een 'Bordeaux' blend.
1x Neleman Wolk Monastrell Especial Organic
Monastrell van wereldklasse, vol, krachtig, stoer en rond. Diepe donkere kleur, rijp rood fruit, leer, tabak, vleugje vanille van de houtrijping. Gemaakt van de allerbeste druiven van onze mooiste percelen. Zeer complete wijn met een perfecte balans, hier ga je echt voor zitten!
1x Neleman Single Vineyard Macabeo Organic
De wijn is voor 50% op staal gemaakt en voor 50% op gebruikte Frans eikenhouten vaten. Een aromatische met veel fruit, peer, citrus en wat romigheid. Neleman Macabeo is ontzettend lekker bij vette vis of rijke salades. Nu op dronk, te gebruiken 3 tot 4 jaar na oogst
1x Neleman Wolk Chardonnay Especial Organic
Geen doorsnee Chardonnay maar een zeer speciale. Gemaakt van perfect rijpe druiven en vervolgens gerijpt op Frans eiken vaten, romig en zacht met Bourgondische frisheid.

Single Vineyard Cabernet Sauvignon Bobal: Deze stevige rode wijn past goed bij vleesgerechten zoals steaks en past goed bij stamppot.
Single Vineyard Macabeo: Door het frisse en elegante karakter van deze wijn past deze wijn goed bij salades, visgerechten en vegetarische pasta's
Wolk Chardonnay: Door de romige en volle stijl van de wijn past deze perfect bij romige gerechten, als pasta met romige saus, diverse visgerechten en witvlees.
Wolk Monastrell: Door de krachtige en boerse stijl van de wijn combineert de wijn goed met gerechten met paddenstoelen, stoofpotjes en roodvlees.
Mocht een wijn uit dit pakket uit voorraad zijn dan zorgen wij voor een mooie vervanging!

Single Vineyard Cabernet Sauvignon Bobal: Gouden medaille Berliner Wine Trophy 2020
Single Vineyard Macabeo: 93/100 pt Tim Atkin en een 8 van De Grote Hamersma
Wolk Chardonnay: Especial De Grote Hamersma geeft een 8.5.
Wolk Monastrell: Especial De Grote Hamersma geeft een 8.5.

Fleurige bloemen en een verrassing binnenin de box, vormgegeven op een wel heel bijzondere manier: krijten, knippen en plakken, digitaliseren en omvormen tot verpakkingsdesign. Benieuwd naar het gezicht achter dit prachtige design? We vroegen illustrator en digital designer Frederique Matti het hemd van het lijf.
Lees het interview